Halı Seçmenin İpuçları

  • ANA SAYFA |
  • Halı Seçmenin İpuçları

Halı Seçmenin İpuçları

Bu sezon dikkat çeken trend desenler, yeni renk paleti ve alana göre yerleşim tüyoları… Hepsini sizin için derledik. Okumaya devam edin, ideal halınızı seçin!

İskandinav Kilim

Kuzeyin çağdaş ve cool tasarımları kadar, geleneksel dokularına da hayranız. Özellikle de söz konusu halı seçimi olduğunda. Pastel tonlar, retro geometrik desenler ve doğal iplikler, sıcacık, yaşam dolu bir atmosfer yaratıyor. Sıkı ve tok dokuma sayesinde yaz-kış kullanılabiliyor. Trendleri en önden takip ediyorsanız, bu kilimlere yer açın!

Oval Form

Halıyı, büyük mobilyalar gibi ana unsur olarak kullanmayı sevenler, oval modellerle tanışmalı! ‘Cut-out’ detaylarıyla şık ve özgün bir görünüme sahip olan halılar, sezonun gözdelerinden. Yemek odasında yuvarlak masa altında, salonda L koltuk önünde düşünebilirsiniz. Bu tasarımlar, dekorasyona halıdan başlamanıza neden olacak.

Kadife Parlaklığı

Ton-sür-ton dekorasyonda biraz ışıltıya ne dersiniz? Kadife görünümlü halılar, ışığı yansıtan dokularıyla zemine hafif bir parıltı katıyor. ‘Belli belirsiz’ gösterişi, yumuşacık dokusu ve kendinden desenli tasarımıyla zengin bir görünüme sahip. Salonun en gözde bölümünde yer almayı hak ediyor.

Yapay Post

Bu modeli, halıdan ziyade dekoratif bir parça gibi düşünebilirsiniz. Tüm alanı kaplamasa da atmosferin tamamına sıcaklık yayan bir unsur. Dağ evini şehre getiren chalet stilinin şömine başı kahramanı; Danimarka’nın sert kışında doğan hygge tarzının yumuşacık bir parçası… Yapay postlar, bir berjer, sehpa ve kitaplıktan oluşan özel köşelerde, sallanan sandalye önünde yer almaya hazır! Dekorasyonu bir üst seviyeye taşımak isterseniz halı üzerine halı stilini postlarla deneyebilirsiniz.

Tropik Etki

Yaprakların sadece yazın ortaya çıktığı zamanlar geride kaldı. Ortama ferahlık, dinginlik katan yeşil bitki desenleri artık her mevsimin favorisi. Nötr büyük mobilyaların yanına karakterli bir halı seçmek isteyenlere ısrarla öneriyoruz. Bu modelleri serdiğiniz anda, pozitif duygular evinizi saracak.

Beys Mobilya Bir Akabe Mobiya San. Tic. Ltd. Şti. Kuruluşudur. Copyright @ Tüm Hakları Saklıdır.