Hakkımızda

  • ANA SAYFA |
  • Hakkımızda

Hakkımızda

DEDEDEN TORUNA 72.YIL

1947 yılında orman ürünleri üretimi ile başlayan ahşapla birliktelik, 1967 yılında dededen babaya intikal ettiğinde ahşap pencere ve kapı imalatına, 1987 yılında 3. Kuşağa geçtiğinde Mobilya & Dekorasyon üretimine dönüştü. Uzun yılların getirdiği tecrübe ile üretilen mobilyalar, 1991 yılında firmamız AKABE GROUP’un showroom markası olan BEYS DESİGN ile değerli müşterilerimizle buluştu. Dededen toruna devam eden yüksek kaliteli üretim anlayışımız hiç değişmedi.
 
Kaliteden ödün verilmeyen bir anlayışla, Akabe Group fabrikalarında üretilen Modern, Klasik, Avangard, Country, Art Deco ve Retro,  tarzında her çeşit Yatak Odası, Yemek Odası, Duvar Üniteleri, Plazma Tv Ünitesi, Koltuk Takımları, Oturma Odası, Köşe Koltuk Takımı, Mutfak-Banyo Dolapları, Sürgülü Ray Dolap gibi mobilya ürünleri Modoko Mobilyacılar Sitesi 5.Sk No: 191 deki  BEYS DESİGN adlı mağazamızda satışa sunulmakta, ayrıca iç mimarlarımızın nezaretinde her tür ev, işyeri, otel ve villa dekorasyonu özel tasarım ve uygulama faaliyetleri gibi projeli çalışmalarımızı titizlikle yürütmekteyiz.

Ürettiği mobilyaları yurt içinde ve yurt dışında toptan ve perakende olarak satışa sunan firmamız, ISO 9001, Bakanlıktan onaylı GARANTİ BELGESİ ve MODOKO GÜVENCE BELGESİ sertifikaları ile, mobilya sektörüne adım attığı günden bu yana, Türkiye’nin en güvenilir mobilya firmalarının üst sıralarındaki yerini muhafaza etmektedir.
 

Akabe-Mobilya-Modoko-Magaza

Beys Mobilya Bir Akabe Mobiya San. Tic. Ltd. Şti. Kuruluşudur. Copyright @ Tüm Hakları Saklıdır.